600203815
biuro@tar-bud.com

Koszulki Miodowe lata Trzebiatów

Koszulki Miodowe lata Trzebiatów

miodowe lata

“Miodowe lata” to ponadczasowy program, który od lat gości na ekranach telewizorów w wielu polskich mieszkaniach. Nieustannie cieszy się dużą popularnością, nawet wśród młodszych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został zrealizowany na licencji amerykańskiego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż ciężko uwierzyć, że cały program jest spektaklem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Trzcińsko-Zdrój

 

Został on nakręcony na żywo, przy publice w teatrze Żydowskim w Warszawie. Nadawanie programu w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Wyemitowano go w 131 odcinkach, podzielonych na 9 serii. W 2004 roku podjęto się kontynuacji programu, która została przedstawiona w 17 odcinkach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki programu często emitowane są na różnych programach telewizyjnych. Można je również szybko odszukać w internecie wyszukując hasło miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej stronie.

Koszulki Miodowe lata Trzcińsko-Zdrój

telenowela opowiada o losach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), motorniczy tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanałów. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy cały czas poszukują sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie ogromnej majątku. Działania podejmowane przez nich w tym celu, za każdym razem kończą się fiaskiem i wplątują ich w tarapaty. Przyjaciele są nierozgarnięci i naiwni, cały czas popadają w sprzeczki między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha prawie zawsze udaje im się z nich wyjść bez konsekwencji, rozumieją również, że ich przyjaźń jest wieczna i nie mogą bez siebie żyć.

Koszulki Miodowe lata Trzcińsko-Zdrój

Karol Krawczyk to postać nieco apodyktyczna, nierzadko chodzi nerwowy, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co nierzadko powoduje przyjaciel Tadeusz. Jest niesamowicie pomysłowy, bezustannie obmyśla nowatorskie plany, dzięki którym w końcu uda mu się dorobić fortuny. Do swoich racji zawsze udaje mu się przekonać Norka, który zawsze ulega silnemu charakterowi przyjaciela. Niefortunnie plany te zawsze kończą się problemami. Jako motorniczy, Karol śni o kierowaniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od lat prowadzi tramwaj starego typu. Praca stanowi główny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu żartów jest jego otyłość. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana matka Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Karol w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu kłótni bohaterowie zawsze się dochodzą do porozumienia.

Koszulki Miodowe lata Trzcińsko-Zdrój

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanałach. Ze względu na swoje opanowane i pogodne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i odrealnionych planów. Jego postać jest kontrastem dla postaci Karola. Tadeusz jest spokojny i chudy. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że bardzo często zagląda do lodówki Krawczyków, często je z nimi obiad.

Równie ciekawymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety często krytykują szalone plany swoich mężów, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne tarapaty.
Danuta jest kobietą o bardzo silnym usposobieniu, jest uparta i często agresywna w stosunku do swojego małżonka Norka.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą opanowaną, znosi wszystkie szalone pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne problemy. Pomimo swojego opanowanego charakteru, potrafi jedną ripostą zabrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej służy, często narzeka na to, że mąż nie pozwala jej podjąć kariery zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Trzcińsko-Zdrój

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi cytatami i motywami z serialu to dobry pomysł na prezent dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest mnóstwo ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Teksty, które się na nich znajdują to na przykład kultowe cytaty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy kultowa tekst Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (oprócz koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Trzcińsko-Zdrój

Zobacz również serial miodowe lata

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments