600203815
biuro@tar-bud.com

Leasing Mysłowice zadzwoń 887332665

Leasing Mysłowice zadzwoń 887332665

leasing bez bik

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj nabycia określonych przedmiotów. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Skoczów

 

 

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, ustalasz warunki finansowania, składasz wniosek zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności kupienia auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Skoczów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz zachować spokój, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Skoczów będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Skoczów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments