600203815
biuro@tar-bud.com

Prezenty Cedynia

Prezenty Cedynia

Co kupić mężczyźnie?

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych zainteresowań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego wydaje się nie tak ważny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najistotniejsze wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, zarówno dla ukochanych.

Prezenty Choszczno

1. Zabawne

Wśród prezentów dla pracodawców z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do pisania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z pas na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wydajnym i zależnym w cali od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać sam z polecanych. Oczywiście potrafią żyć obecne teksty w rodzaju: „Jestem najpoważniejszy na świecie” albo „Gdyby więc czytasz, czemu nie pojedziemy na kawę?” ( ta nieco dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub uznajemy za ważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z stronie, którą ceni, czy obrazek ograniczający się do jego zainteresowań, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Prawie jednak ciekawym projektem na upominki dla klientów będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładu tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w formatu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie pozostawiajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu szefów kuchni, dodatkowo w bieżących momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak potrzeba być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty także własne dziedzin garderoby. Klasykiem są także książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najdoskonalsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla panów to także mapy – na dowód do zawieszenia na ścianie, zarówno te ostatnie, kiedy również stylizowane na stare. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie toż mogło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że chcesz ją dopuścić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od nowego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i kontrolujący jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Dane istnieje jeszcze dużo. Prezenty dla panów to ale oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, by mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Wiele informacji
Więcej informacji zlokalizujesz na części Co kupić mężczyźnie? na której wybierają się prezenty i gadżety dla gości.

 

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments